9

Aplikacija

Pomoćni fizički radnici Inostranstvo

na Euro Focus 011 doo u više lokacija na Malti (Poslato na 12-08-2019)

Licenciarana agencija Euro Focus 011, za svog klijenta na Malti potražuje:

POMOĆNE FIZIČKE RADNIKE

Mogu svi pasoši (EU, srpski, crnogorski, makedonski, bosanski);

Opis posla:

Pomoćni fizički poslovi pri izgradnji auto puteva i drugih objekata niskogradnje

Profil kandidata:

-poželjno znanje engleskog jezika;
-fizička snaga i izdržljivost
-da kandidat nije osuđivan
-da poseduje validan pasoš
-da ne konzumira alkohol

Uslovi rada:

-Početna cena sata: 5 EUR/h.
-Mesečni fond radnih sati: od 220 do 280 sati
-Slobodan 1 dan nedeljno
-Obezbeđena radna i boravišna dozvola
-Obezbeđen smeštaj (smeštaj se odbija od zarade u visini od 6 EUR dnevno)
-Obezbeđena avio karta do Malte.

Zaintreresovani kandidati svoje radne biografije mogu dostaviti na:

euro.focus011@gmail.com

Informacije na telefon: +381638267495 (Viber, WhatsApp)

Skoro postavljeni poslovi Euro Focus 011 doo

Pregledano: 485 puta