0

Aplikacija

Radnici za polaganje podova -PARKETARI Inostranstvo

na Partners & Orka u Ljubljana i okolina (Slovenija) (Poslato na 15-08-2019)

Partners& Orka doo reklamna agencija iz oblasti ljudskih
resursa za svoga klijenta iz Slovenije koja se bavi
poslovima podopolagaća,vodovodnim instalacijama i popravkama potražuje radnike na poziciji:

Radnici za polaganje podova -PARKETARI za Sloveniju

Potrebno je 20 izvršilaca posla

Mesto rada: Ljubljana i okolina (Slovenija)

Opis posla:

Polaganje podova: parket, laminat, vinil, PVC
Rad na pripremi poda do konačnog projekta

Mogu konkurisati kandidati:

1. Kandidati oji poseduju EU dokumenta – EU pasoš ,EU ličnu kartu ili slovenačku vizu
2. Kandidati iz zemalja koje nisu u EU/srpskI,bosanski ,crnogorski i drugi pasoši

Uslovi rada:

*Potrebno radno iskustvo na navedenim poslovima
najmanje od 6 meseci (minimum) na istim poslovima podopolagača, parket,laminat.vinil, PVC podovi *SSS minimum 3 stepen stručne spreme *kandidat da nije osudjivan niti pod istragom *spremnost za timski rad *spremnog za duži vremenski ostanak majmanje 6 meseci do 1 godine dana pa naviše

Obezbeđuje se:

*Radno vreme: od 6h do 14h *Zarada: od 6 EUR neto na sat (zavisno od samostalnosti u radu) *Smeštaj obezbeđen *Stimulativno i redovno plaćanje *Mogućnost napredovanja *Izrada radnih dokumenta , viza i pratećih dokumenata *Ugovor o radu na neodređeno vreme *Bezbednost i zdravlje na radu *Isti radni status građana zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

hr@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Za više informacija pozovite: 064/1260055; 011 3611254

oglas aktuelan 30 dana od dana postavke

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 140 puta