1

aplikant

Građevinski inženjer Puno radno vreme

na Partners and Orka u Valjevo (Poslato na 19-08-2019)

Partners & Orka, za svog renomiranog klijenta, građevinsku firmu iz Valjeva radi potražnju za radnicima na poziciji:

Građevinski inženjer
Lokacija rada: Valjevo

Opis posla:
- Priprema i izrada tenderske dokumentacije;
- Izrada ponuda za izvođenje radova;
- Analiza cena u građevinarstvu i praćenje projekata kroz realizaciju;
- Praćenje pojave novih materijala i tehnologija građenja na tržištu;
- Komunikacija i saradnja sa Investitorima, dobavljačima i podizvođačima;
- Izrada dinamičkih planova;

Uslovi:
-Visoka/Viša stručna sprema (VI-VII stepen)
-Minimum 1 godina iskustva
-Rad na računaru (MS Office, Autocad)
-Poznavanje engleskog jezika
-Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
-Ugovor o radu, sa tendencijom stalnog zapošljavanja
-Platu od 80.000 do 100.000 (zavisno od iskustva i kvalifikacija)
-Prijatno radno okruženje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:
berzaposlova@partners-orka.co.rs
ili na broj telefona:
011-3611254

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktivan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 156 puta