0

Aplikacija

Prodavac/Prodavačica u kiosku Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 19-08-2019)

Firma Sova Bar iz Beograda radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:
Prodavac/Prodavačica u kiosku
Mesto rada: Bulevar Mihaila Pupina, Novi Beograd

Opis posla:
Prodaja konditora, cigareta, pića
Usluživanje kupaca kroz tehnike prodaje
Svakodnevna dopuna asortimana robe
Prijem robe od dobavljača
Pravilno izlaganje robe i vođenje računa o njenoj pravilnoj složenosti
Svakodnevna zaštita i kontrola artikala po pitanju cena
Redovno održavanje higijene maloprodajnog objekta
Rad na kasi
Učestvovanje u prijemu robe
Učestvovanje u popisu robe

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
Radno iskustvo u obavljanju istih poslova
SSS
Kandidat koji nije optuživan ili pod istragom
Interesovanje za radom

Nudimo:
Potreban radnik na duži vremenski period
Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na neodređeno.
Radno vreme: 8h, dve smene
Rad u kiosku sa toaletom

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

E-mail: hr@partners-orka.com
Za više informacija pozovite: 063250209 063250178
Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 138 puta