2

Aplikacija

Monteri stalaža i polica u železari Inostranstvo

na Partners and Orka u Slovenija, Nemačka (Poslato na 19-08-2019)

Renomirana firma iz Slovenije, radi zakupa oglasnog prostora, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji:
Monteri stalaža i polica u železari EU dokumenta

Mesto rada: Nemačka

USLOVI RADA:
- Kandidati sa EU pasošem >OBAVEZNO;
- Radno iskustvo nije neophodno
- KV, VKV
- Da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen;

OPIS POSLA:
- Radovi se izvode u železarama
- Sastavljaju se delovi, police, vrše se montaže koje nisu zahtevne

ZAPOSLENIMA SE NUDI:
- Mesečna početna zarada 8 eur/h sa tendencijom povišenja;
- Smeštaj i prevoz obezbeđen od strane poslodavca – soba ili apartman sa svom neophodnom opremom; (Pridaje se značaju na higijeni)
- Prijava u Sloveniji, radni staž i osiguranje;
- Bezbednost i zdravlje na radu;
- Tretman radnika isti kao i tretman radnika iz zemlje u kojoj se obavlja posao.
- Polazak na rad od septembra 2019.godine

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: info@mrmontaze.si

Biće kontaktirana lica koja ispunjavaju uslove konkursa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 367 puta