1

aplikant

Bravar Puno radno vreme

na ELIXIR MEG doo u Negotin (Poslato na 19-08-2019)

"ELIXIR MEG" doo, Prahovo

Opis posla: sečenje, savijanje, bušenje limova, profila i cevi, narezivanje navoja, montaža sklopova, sklapanje konstrukcija, priprema za zavarivanje i drugi bravarski poslovi.

Uslovi rada i ostali uslovi:

III i IV stepen stručne spreme, bez obzira na zanimanje
terenski rad
rad u smenama
obezbeđen smeštaj
obezbeđena ishrana
rad van prostorija poslodavca
probni rad 3 meseca
mesto rada: Prahovo - Negotin
trajanje konkursa: do popune radnog mesta

Zainteresovani kandidati mogu:

- svoje radne biografije da dostave na mejl adresu: milena.krisulovic@elixirmeg.rs,

- da kontaktiraju poslodavca na kontakt telefon: 069/8015-171, lice za kontakt: Saša Mikić ili

- da proslede svoju radnu biografiju na adresu poslodavca: Radujevački put bb, 19330 Prahovo.

Rok za dostavljanje prijava je
19.09.2019.

Skoro postavljeni poslovi ELIXIR MEG doo

Pregledano: 1826 puta