0

Aplikacija

Mesari za rad u radnji i proizvodnji Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 20-08-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta mesaru “Slavonac” radi zakup oglasnog prostora radi potražnje kandidata za radnu poziciju:
Mesari za rad u radnji I proizvodnji
Mesto rada: Više lokacija (Voždovac- radnja, Surčin- proizvodnja)

Opis poslova:
• Poručivanje, prijem i kontrola mesa i mesnih prerađevina;
• Pandlovanje i konfekcija mesa za dalju prodaju;
• Pakovanje i prodaja mesa i prerađevina od mesa;
• Obezbeđivanje stručnog smeštaja svežeg mesa i mesnih prerađevina u rashladne komore i prodajne vitrine;
• Briga o ispravnosti mesa i prerađevina od mesa
• Stara se o sprovođenju higijensko tehničkih mera

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
• Obavezno radno iskustvo od 3 do 5 godina
Nudi se:
• Ugovor o radu na neodređeno vreme;
• Zarada srazmerna radnom iskustvu- od 55.000 do 70.000 dinara
• Osmočasovno radno vreme
• Obezbeđena obuka

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 060/32-999-34

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 55 puta