0

Aplikacija

Kabinsko osoblje - Stjuardese/Stjuardi Inostranstvo

na Partners and Orka u Oman (Poslato na 22-08-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija radi zakup oglasnog prostora za svog renomiranog klijenta firmu Orlando d.o.o. iz Beograda koji za svoju poslovnu saradnju sa kompanijom Salam Air za njihove potrebe , raspisuje konkurs za poziciju:
Kabinsko osoblje/Stjuardese/Stjuardi
Broj izvršilaca: 50
Država rada: Oman, Avio kompanija Salam Air
Link kompanije: https://www.salamair.com/en/
Itervju za kandidate koji će obavljati direktno predstavnici Avio kompanije Salam Air biće održan u Beogradu 31.08.2019. u Slavija Garni Hotel, u Sali Biznis Centar
Sa početkom od 09:00 časova
Prilikom dolaska na intervju koristiti poslovan dress code
Kandidati prilikom dolaska na intervju treba da ponesu ličnu kartu i CV na engleskom jeziku sa fotografijom.

Opis posla:
• Provera opreme za slučaj opasnosti i kontrola putnika
• Priprema kabina za dolazak putnika, priprema hrane i pića
• Pružanje informacija putnicima o letu i o bezbednosti na letu
• Davanje upustava putnicima tokom letenja

Profil kandidata:
• Komunikativnost i elokventnost, emocionalna zrelost
• Prijatnost, ljubaznost, strpljivost
• Brzo i ispravno reagovanje u stresnim situacijama

Uslovi:
SSS- VSS
Kandidat da nije osuđivan, da nije pod istragom
• Potrebna visina između 165cm-180cm zbog režima i bezbednosti rada u avionu
• Mogu konkurisati kandidati bez iskustva I sa iskustvom
• Kompanija obezbeđuje besplatnu obuku I dobijanje licence
• Aktivno znanje engleskog jezika

Avio kompanija Salam Air obezbeđuje:
Besplatna obuka (u trajanju od 45 dana)
Lica koja prođu obuku- dobijanje licence I potpisivanje Ugovora o radu
• Bazna plata – 400 omanskih riala/ 1040$ + bonusi po svakom satu provedenom na letu (noćni rad, praznici, rad vikendom) sa bonusima do 1700$, sa tendencijom povećanja.
Kompanija pomaže prilikom obezbeđenja smeštaja I ishrane
• Plaćena avio karta za kandidate koji prođu kasting i obuku
• Kompanija obezbeđuje jedno plaćeno odsustvo uz plaćene avio karte u trajanju od 30 dana godišnje
• Mogućnost napredovanja u karijeri
• Dinamičan posao koji kandidatima omogućavaju obilazak egzotičnih destinacija ( Indija, Indonezija, Tajland, Kina I druge destinacije)

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovane kandidatkinje mogu se javiti na telefone:
060 32 999 34

CV na engleskom jeziku sa fotografijom slati na mejl adresu:
posaoprijava11@gmail.com

Oglas je aktuelan do 31.08.2019.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 157 puta