2

Aplikacija

Prodavac/prodavačica u ekskluzivnoj pekari Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 23-08-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta pekaru “Molađo” iz Beograda radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Prodavačica/c u pekari
Mesto rada: Nemanjina, Novi Beograd (Opština)

Opis poslova:
• Prezentacija i prodaja pekarskih proizvoda
• Briga o poručivanju, aranžiranju i svežini pekarskih proizvoda u prodajnom objektu

Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu na neodređeno vreme
• Zaradu od 38.000 dinara
• Radno vreme samo I smena od 07 do 16h, vikend je slobodan

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
• SSS
• Poželjno je radno iskustvo na poslovima u pekari I u ugostiteljstvu

Profil kandidata:
• Komunikativne I osobe spremne za timski rad, voljne da uče I stiču nova iskustva

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Radno biografiju slati na email: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije: 060/32-999-34 ili 011/26-83-486
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 111 puta