0

Aplikacija

Inženjer geodezije - Građevinski inženjer Puno radno vreme

na Partners and Orka u Valjevo (Poslato na 23-08-2019)

Partners & Orka, za svog renomiranog klijenta, građevinska firma (izgradnja puteva, autoputeva…), radi zakupa oglasnog prostora i pronalazak kadrova, potražuje izvršioca na poziciji:

Inženjer geodezije - Građevinski inženjer
Lokacija rada: Valjevo

OPIS POSLA:
- Priprema i izrada tenderske dokumentacije;
- Izrada ponuda za izvođenje radova;
- Analiza cena u građevinarstvu i praćenje projekata kroz realizaciju;
- Praćenje pojave novih materijala i tehnologija građenja na tržištu;
- Komunikacija i saradnja sa Investitorima, dobavljačima i podizvođačima;
- Izrada dinamičkih planova;

USLOVI:
- VSS/VII Građevinski fakultet ili Viša građevinska škola
- Poželjno radno iskustvo;
- Licenca odgovornog izvođača radova (poželjno);
- Rad na računaru (MS Office, AutoCad, MS Project);
- Vozačka dozvola;

NUDIMO:
- Mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja
- dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu
- prijatno radno okruženje

OČEKUJEMO:
- Angažovanost i dobru organizaciju u radu;
- Spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 266 puta