3

Aplikacija

Zavarivači TIG-WIG-Argon MIG-MAG/REL Inostranstvo

na Partners and Orka u Hrvatska detašman Nemačka (Poslato na 23-08-2019)

Partners & Orka reklamna HR agencija i agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta u Hrvatskoj, potražuje veći broj izvršilaca za poziciju posla:
Zavarivači TIG-WIG- Argon (4 kandidata)
Zavarivači MIG-MAG/REL postupkom (4 kandidata)
Cevari u metalnoj industriji (4 kandidata)
Mesto rada: Nemačka (Hrvatska detašman Nemačka)
Primaju se kandidati sa srpskim I EU pasošem

OPIS POSLA Zavarivači:
• Upravljanje mašinom za zavarivanje i nadzor postupka zavarivanja
• Rezanje metalnih sklopova
• Provera kvaliteta zavarenog spoja

Opis posla Cevari:
- Priprema za varenje – rezanje i brušenje pod različitim uglovima
- Čitanje nacrta
- Znanje izometrije

Poslodavac obezbeđuje:
Plaćen probni rad u Hrvatskoj u trajanju 30 dana, radi dobijanja A1 formulara (detašman) za odlazak u Nemačku
Zaposlenje na određeno vreme, s punim radnim vremenom i mogućnost produženja ugovora na duži rok, zaposlenje na neodređeno vreme
• Dobre uslove rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja
• Bezbednost na radu, osiguranje
- Izrada radne vize o trošku poslodavca
- Prevoz do mesta rada o trošku poslodavca
- Obezbeđen smeštaj
- Obezbeđen transport na terenu
- Minimalna početna satnica: 10 € neto
- Radno vreme: 8-10h/dnevno, očekivani fond mesečnih sati na terenu (200-230h)

Uslovi rada (Zavarivači):
- 1 radnik iz grupe mora poznavati barem osnove nemačkog jezika (nivo A2 prema CEFR-u)
- Radnici moraju dostaviti atest za zavarivanje
- Radnici moraju imati barem 2 godine radnog iskustva na radnom mestu zavarivača
- TIG-WIG/ MIG-MAG/ REL postupka
- Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

- Uslovi rada (Cevari):
- Radnici moraju imati barem 2 godine radnog iskustva na radnom mestu cevara
- Minimalna početna satnica: 8€ neto
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Zainteresovani kandidati mogu poslati CV na mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon: 064/126-00-55 (Viber) i fix: 011/ 26-83-486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.
Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumentaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.
Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 144 puta