0

Aplikacija

DOMAĆICA KUĆE VODJENJE DOMAĆINSTVA Inostranstvo

na Partners and Orka u ŠVAJCARSKA (Poslato na 23-08-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Švajcarske porodicu lekara , potražuje radnicu na poslovima:

VOĐENJE I ODRŽAVANJE DOMAĆINSTVA

Opis posla:
• Vođenje domaćinstva u kući porodice lekara (četvoročlana porodica, deca starosti 12-14 godina)
• Održavanje higijene domaćinstva
• Priprema doručka i večere uz pomoć domaćice

Uslovi:
• Radno sposobno lice za obavljanje poslova ove težine
• Potrebno radno iskustvo u ovom poslu
• Da kandidatkinja nije osuđivana ili pod istragom

Poslodavac obezbedjuje:
• Obezbeđen je smeštaj , ishrana
• Obezbeđen prevoz dolaska i odlaska
• Putno i zdravstveno osiguranje o trošku poslodavca
• Zarada 850 – 950 evra uz mogućnost dodatne zarade

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronskim putem ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kontakt telefon: 011 3611254
Prijave na e-mail: hr@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluga zapošljavanja je besplatna za kandidate.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 151 puta