0

Aplikacija

inženjer prostornog planiranja m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 27-08-2019)

> Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, društvo za prostorno planiranje, potražuje izvršioca na poziciji:
> Inženjer prostornog planiranja m/ž
> Lokacija rada: Beograd- Vračar

Opis posla:

Vođenje projekta, poslovi u visokogradnji i niskogradnji
Operativno organizovanje, analiziranje, praćenje i izveštavanje o dinamici izvedenih radova na terenu
Izrada detaljnih nacrta i proračuna o gradnji
Definisanje planiranih troškova gradnje i izrada statističkih proračuna
Nadzor gradilišta, davanje uputstava za rad
Provera sigurnosti i stabilnosti objekta

Uslovi rada su:

- Poželjno je obrazovanje iz geodezije ili prostornog planiranja

- Prijava kandidata sa manjim iskustvom ili bez iskustva

- Znanje engleskog

- Poznavanje software aplikacija za projektovanje - CAD sistemima, AutoCad-u, MS office paket, MS project

- Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

OČEKUJEMO:

- Izražena inicijativa

- Samostalnost i pouzdanost u radu

- Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

NUDIMO:

- Dobre uslove u okviru dinamičnog tima

- Priliku za permanentno profesionalno usavršavanje

- Prijava radnog odnosa

- Radno vreme 8h-16h
> Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
> Usluge agencije zu besplatne za kandidate.
> Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon 064 1260055
> Prijave putem elektronske pošte: zaposlenje@partners-orka.co.rs ili lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.
> Oglas je aktuelan 15 dana od dana objavljivanja.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 115 puta