0

Aplikacija

Šanker/Konobar u kafeteriji u okviru knjižare Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 28-08-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta kafeteriju u okviru knjižare Delfi, radi zakup oglasnog prostora, potražuje radnike na poziciji:

Šanker/Konobar u kafeteriji u okviru knjižare Delfi

Lokacija posla: Knez Mihailova 48, Beograd

Opis posla: *Rad u šanku *Primanje i isporuka porudžbine *Rad na kasi

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
• Prethodno iskustvo na poziciji šankera
• Pouzdanu i komunikativnu osobu koja ostvaruje dobru saradnju sa ostalim članovima tima
• Proaktivnu osobu
• Osobu koja svoje zadatke odrađuje na najvišem nivou
• Ljubav prema poslu ali i prema knjigama
• Fleksibilnost

Kafeterija nudi mnogo mogućnosti i u skladu sa tim traži osobu koja će aktivno učestvovati u razvoju vizija poslovanja.

Poslodavac obezbeđuje:
• Atraktivan paket primanja uz dodatne benefite i bonuse
• Privilegovano radno vreme van sezone koje prati radno vreme knjižare
• Prijava i ugovor o radu na puno radno vreme
• Rad u pozitivnoj atmosferi knjižare
• Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Kandidati koji CV sa fotografijom prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd, radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.
Oglas važi 30 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 85 puta