0

Aplikacija

Pomoćni građevinski radnik m/ž Inostranstvo

na Partners and Orka u Pula/ Hrvatska, Herceg Novi/ Crna Gora (Poslato na 30-08-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta- Omorika Montenegro iz Crne Gore,radi zakup oglasnog prostora, koji potražuje kandidate na poziciji:
Pomoćni građevinski radnik
-veći broj izvršilaca-

Mesto zaposlenja: Pula/ Hrvatska, Herceg Novi/ Crna Gora

USLOVI:
- osnovna škola, III I IV stepen stručne preme
- radno iskustvo minimum godinu dana na građevini
- radno iskustvo u izvođenju radova

OPIS POSLA:
- Pomoćni poslovi na građevini
- Pomoć/ asistencija majstoru

OČEKUJEMO:
- Izražena inicijativa
- Samostalnost i pouzdanost u radu
- Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

Poslodavac obezbeđuje:
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Radno vreme od 8 do 10 časova dnevno
-Ugovor o radu
-Lekarski pregled
-Opremu za rad
-Zaradu u visini od 800 evra pa naviše, zavisno od radnog iskustva i stručnosti lica (mogućnost ugovaranja zarade po m2 ili drugoj normi).
-Smeštaj
-Ishranu
-Izradu vize za lica koja ne poseduju pasoš ili ličnu kartu zemlje EU ili Hrvatske
- Moguć početak rada od septembra meseca!

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografije u okviru koje treba uneti (bračno stanje, godište, obrazovanje I radno iskustvo, kopiju pasoša) mogu proslediti na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije: +38162-32-999-34

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 133 puta