0

Aplikacija

Kuvar u ribljem restoranu (sa i bez iskustva) m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 30-08-2019)

Restoran “Ribarnica.com” koji se bavi pripremom i dostavom ribljih specijaliteta, plodova mora, salata i ribljih čorbi, radi potražnju za radnicima na poziciji:
Kuvari u ribljem restoranu

Lokacija rada: Beograd, Banjica

Opis posla:
• Spremanje ribljih specijaliteta za restoran i dostavu
• Priprema obrok salata i pasta na temu ribe i morskih plodova
• Pečenje ribe na plinskoj ploči i prženje u tanjiračama
• Priprema redovnih porudžbina
• Popunjavanje frižidera robom iz magacina
• Obavljanje pripremnih poslova sa pomoćnim kuvarom

Uslovi:
• Poželjno radno iskustvo od godinu dana ali nije presudno
• Poznavanje osnova kulinarstva
• SSS

Profil kandidata:
• Brzina i snalažljivost
• Spremnost za timski rad
• Istrajnost, samostalnost i usmerenost u ispunjavanju rezultata
• Organizovanost i efikasnost u radu

Nudi se:
• Radno vreme 09:00 do 17:00
• Plata između 50 000 i 70 000rsd (u zavisnosti od iskustva i sposobnosti)
• Plaćen probni rad u trajanju od 7 dana
• Prijava na neodređeno u stalnom radnom odnosu
• Plaćen prekovremeni rad

Zainteresovani kandidati mogu se javiti direktno poslodavcu na telefon:
064 11 65 677

ili na mejl adresu:
office@ribarnica.com
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 130 puta