12

Aplikacija

Pomoćni mehaničar Puno radno vreme

na Aster tekstil d.o.o, u Niš (Poslato na 02-09-2019)

Aster tekstil d.o.o, Niš

Opis posla:

- Održavanje i popravka mašine, kao i ostalih sredstava i opreme za rad;

- Materijalno zaduživanje nabavljenog materijala koji se ugrađuje ili kojim se rukuje, i pravdanje putem radnih naloga;

- Preventivno održavanje mašina u skladu sa planom održavanja;

- Aktivno učestvovanje u idejama i realizaciji poboljšanja rada mašina i opreme;

- Popunjavanja dokumentacije na osnovu internih procedura.

Potrebni uslovi:

- III ili IV stepen stručne spreme;

- Radno iskustvo nije neophodno.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje radne biografije na e-mail adresu: prijava@astertextile.com

Rok za slanje prijava je 15.09.2019.

Pregledano: 1522 puta