0

Aplikacija

Predstavnik prodaje na terenu Puno radno vreme

na Donesi.com u Subotica (Poslato na 03-09-2019)

Opis posla:
Kontaktiranje restorana u cilju organizovanja sastanka sa donosiocima odluka i razmatranje mogućnosti za buduće partnerstvo
Predstavljanje naše usluge i dogovaranje o uslovima saradnje sa novim i partnerskim restoranima
Građenje odnosa sa restoranima
Organizovanje i praćenje učinka prodaje
Unapređivanje individualnih veština i sposobnosti kroz kontinuiranu obuku radi postizanja ciljeva
Unapređivanje protoka informacija sa lokalnog tržišta: prikupljanje povratnih informacija od restorana, praćenje aktivnosti konkurencije i davanje preporuka za poboljšanje upravljanja
Postizanje i premašivanje zacrtanih ciljeva i obima prodaje, uz samostalan i nezavisan rad
Potrebna znanja i iskustva:
Izvanredne međuljudske i komunikacione veštine
Izrazite pregovaračke veštine
Visok nivo entuzijazma
Želja da se postignu ciljevi, visok nivo motivacije
Sposobnost da se efikasno organizuje sopstveni raspored i radi samostalno i odgovorno
Timski igrač
Interesovanje i dobro razumevanje e-trgovine i tržišta hrane
Interesovanje i dobro razumevanje izgradnje odnosa sa klijentima
Spremnost na povremena putovanja u okviru Srbije
Poželjno je:
Da kandidat ima univerzitetsku diplomu
Da ima radno iskustvo u prodaji
Da govori engleski jezik
Da ima dozvolu B kategorije
Nudimo Vam:
Izvanrednu mogućnost učenja i napredovanja u okviru svetski poznate firme
Obuku za prodaju i korišćenje najnovijih prodajnih alata
Naknadu svih troškova vezanih za posao
Osnovnu zaradu i mogućnost ostvarivanja dodatnih bonusa!

Pregledano: 99 puta