3

Aplikacija

Kozmetičar Puno radno vreme

na Kozmetički salon Afrodita u Leskovac (Poslato na 05-09-2019)

Kozmetički salon Afrodita

posluje od 1997. godine u Leskovcu, a iza imena Afrodita stoji 22 godina rada i iskustva. Naša specijalnost su neinvazivne metode tretiranja problematike sa rejuvinacijom kože lica i tela uz adekvatnu negu. Cilj nam je da stručnošću i kvalitetom utemeljimo dugoročno poverenje svim budućim klijentima.

Tražimo kvalifikovane i perspektivne kandidate za poziciju
Kozmetičar

za rad na poslovima u salonu i ostalih pratećih kompetencija iz ove oblasti

Opis posla:

• Izražavanje adekvatnih komunikativnih sklonosti i sposobnosti u korelaciji sa klijentima
• Ispoljavanje kvalifikacija za obavljanje osnovnih usluga (tretmani lica, korekcija obrva i nausnica voskom, depilacija, pedikir, manikir (nadogradnja, nalivanje noktiju i gel tehnika na sopstvene nokte), poznavanje rada sa pratećom opremom i kozmetičkim aparatima)
• Poželjno je znanje za rad sa određenom aparaturom koju nudimo u salonu (dermoabrazija, laser, kavitacija, radiotalasni lifting)

Uslovi:

• Iskustvo
• Srednja stručna sprema (poželjno iz struke)
• Dobro poznavanje Engleskog jezika
• Sposobnost brzog savladavanja novih tehnika, konstantnu edukaciju i usavršavanje o našem trošku (u ime i za račun Akademije Afrodita)

NAPOMENA:
Sprovodimo program obuke – prekvalifikacije za 2 kandidata, za poziciju pomoćnog kozmetičara (o trošku Akademije Afrodita) i mogućnost zaposlenja nakon uspešno završene edukacije.

Zakazivanje radnog sastanka možete izvršiti putem telefona: 063/69-59-88 ili 016/216-090

Pregledano: 319 puta