0

Aplikacija

Praktikant u odeljenju servisa medicinskih aparata za sterilizaciju Puno radno vreme

na DND COMMERCE d.o.o u Beograd (Poslato na 06-09-2019)

DND COMMERCE d.o.o, Beograd

Poslodavac se bavi distribucijom medicinskih sredstava i generalni je zastupnk vodećih svetskih proizvođača iz oblasti pakovnog materijala za sterilizaciju, aparata za sterilizaciju, kao i ostalog potrošnog materijala. Više o distributivnom programu, možete se informisati na Web stranici www.dndcommerce.rs

Opis posla:

1. Servisiranje medicinskih aparata za sterilizaciju

2. Vođenje ulazno-izlazne dokumentacije za svaki pojedinačni uređaj prispeo na servis

3. Stalna komuninikacija i poslovna korespodencija sa poslovnim partnerima i krajnjim korisnicima, kao i sa ostalim zaposlenima u DND Commerce-u

4. Terenski rad na teritoriji Srbije

Uslovi rada i ostali uslovi:

1. Minimum VI stepen stručne spreme elektrotehničke ili mašinske struke

2. Znanje engleskog jezika (usmeno i pismeno)

3. Znanje rada na računarima (Microsoft Office paket)

4. Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

5. Poželjno je prethodno radno iskustvo iz oblasti servisiranja medicinske opreme

Zainteresovani kandidati biografiju mogu da proslede na e-mail adresu poslodavca:

zaposlenje@dndcommerce.rs

Obavezno naznačiti u Subject-u mejla: Praktikant u odeljenju servisa

Rok važenja 30.09.2019.

Pregledano: 89 puta