0

Aplikacija

Kuvar u ribljem restoranu (sa i bez iskustva) m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 06-09-2019)

Restoran “Ribarnica.com” koji se bavi pripremom i dostavom ribljih specijaliteta, plodova mora, salata i ribljih čorbi, radi potražnju za radnicima na poziciji:

Kuvari u ribljem restoranu

Lokacija rada: Beograd, Banjica

Opis posla:

· Spremanje ribljih specijaliteta za restoran i dostavu

· Priprema obrok salata i pasta na temu ribe i morskih plodova

· Pečenje ribe na plinskoj ploči i prženje u tanjiračama

· Priprema redovnih porudžbina

· Popunjavanje frižidera robom iz magacina

· Obavljanje pripremnih poslova sa pomoćnim kuvarom

Uslovi:

· Poželjno radno iskustvo od godinu dana ali nije presudno

· Poznavanje osnova kulinarstva

· SSS

Profil kandidata:

· Brzina i snalažljivost

· Spremnost za timski rad

· Istrajnost, samostalnost i usmerenost u ispunjavanju rezultata

· Organizovanost i efikasnost u radu

Nudi se:

· Radno vreme 09:00 do 17:00

· Plata između 50 000 i 70 000rsd (u zavisnosti od iskustva i sposobnosti)

· Plaćen probni rad u trajanju od 7 dana

· Prijava na neodređeno u stalnom radnom odnosu

· Plaćen prekovremeni rad

Zainteresovani kandidati mogu se javiti na telefon:
060 33 13 666
060 32 999 34

ili na mejl adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 82 puta