0

Aplikacija

RADNICI U TEPIH SERVISU m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 10-09-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz Beograda, firmu koja se bavi mašinskim pranjem i održavanjem tepiha , radi potražnju za radnicima na poziciji:

Radnici za čišćenje u tepih servisu

Beograd

Opis posla:

· Merenje i slikanje tepiha

· Rad na mašini za trešenje tepiha

· Rad na automatskoj mašini za pranje tepiha

· Rad na mašini za ispiranje i centrifugiranje tepiha

· Usisavanje i pakovanje tepiha

Profil radnika:

· Vredani, tačani, pouzdani

· Spremni za rad na duži vremenski period

Uslovi:

· Školska sprema nije neophodna

· Radno iskustvo je poželjno ali nije neophodno

Nudi se:

· Ugovor o radu

· Plata od 35 000 dinara

· Smenski rad

· Plaćen prevoz

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 33 13 666

ili na adresi:
Durmitorska 14, Beograd

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 37 puta