0

Aplikacija

Viljuškarista Puno radno vreme

na Omladinska zadruga Mjob u Beograd (Poslato na 11-09-2019)

Za potrebe našeg klijenta tražimo kandidate za poziciciji Viljuškariste na Karaburmi:

Opis posla:
· Svakodnevno upravljanje viljuškarom
· Utovar i istovar robe
· Vizuelna kontrola vozila
· Obezbeđivanje neometanog rada u proizvodnoj prostoriji

Uslovi za kandidate:
· Iskustvo na sličnim poslovima
· Poželjno posedovanje sertifikata za upravljanje viljuškarom
· Srednja stručna sprema

Profil kandidata:
· Visok nivo odgovornosti prema radu
· Preciznost
· Brzina i spretnost u radu
Kandidatima nudimo:
- Rad na duži vremenski period
- Rad u tri smene (6-14h, 14-22h, 22-06h)
- Zarada 40.000 rsd + prevoz

Zainteresovani omladinci mogu se prijaviti slanjem sms-a na 0606808831 navesti ime i prezime, godište, viljuškar, Karaburma ili slanjem CV-a na poslovi@mjob.rs navesti ime i prezime, viljuškar Karaburma.

Skoro postavljeni poslovi Omladinska zadruga Mjob

Pregledano: 32 puta