0

Aplikacija

Sobarica/Sobar Inostranstvo

na Partners and Orka u SR Nemačka (Poslato na 11-09-2019)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz Nemačke Renator Gebäudereinigung GmbH, potražuje izvršioce na poziciji:
Sobarica/Sobar – 5 izvršilaca
Mesto rada: Goslar Hahneklee (Donja Saksonija) I Luneburg, Nemačka
Profil kandidata:
Odgovorna, pedantna i pouzdana osoba
Opis posla:
• Spremanje soba I održavanje higijene objekta
Uslovi:
• EU papiri ili radna dozvola za rad u Nemačkoj
• Poželjno radno iskustvo I poznavanje nemačkog jezika
Nudi se:
• Ugovor o radu na neodređeno vreme
• Radno vreme od 8 do 15h, 5 dana u nedelji (Postoji mogućnost I dužeg rada)
•Bruto zarada 10,56 evra po satu, (Rad praznikom I nedeljom se vrednuje za 75% vise od računa satnice
• Obezbeđen smeštaj
• Mesečni troškovi su oko 220 evra po osobi

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije: 060/32-999-34
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kanddiate koji potražuju zaposlenje.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 129 puta