0

Aplikacija

Vozač C i E kategorije m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 13-09-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta „Larix Invest doo“ Beograd, firmu koja se bavi proizvodnjom i prodajom trupaca, drvene rezane građe, elemenata za nameštaj i parket, radi potražnju za radnicima na poziciji:

Vozač C i E kategorije m/ž

Opis posla:

· Prevoz robe domaći I međunarodni transport

· Upravljanje teretnim vozilom, u skladu sa zakonskim propisima

· Vođenje računa o pravilnom korišćenju tahograf listića i popunjavanju putnih naloga

· Uredno održavanje higijene i ispravnosti vozila

· Vođenje računa o pratećoj dokumentaciji

Uslovi:

Vоzački ispit „CE“ katеgоriје – prоfеsiоnalni vоzač Minimum III stеpеn stručnе sprеmе Poželjno radno iskustvo Da lice nije osuđivano ni krivično gonjeno Dobra orijentisanost u prostoru Pažljivost u saobraćaju Visok nivo odgovornosti Spremnost za rad u timu Spremnost na terenski rad

Nudi se:

· Redovan radni odnos

· Redovna plata (80 000 – 100 000 RSD)

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Zainteresovani kandidati mogu doći na adresu Durmitorska 14, Beograd ili se javiti na telefone:
060 32 999 34
060 33 13 666

ili na mejl adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 155 puta