0

Aplikacija

Inženjer Arhitekture m/ž Inostranstvo

na Partners & Orka u Pula, Hrvatska (Poslato na 16-09-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta- Omorika Montenegro iz Crne Gore,radi zakup oglasnog prostora,selekciju I prosleđivanje kandidata za poziciju:
Inženjer Arhitekture m/ž

Mesto zaposlenja: Pula, Hrvatska

USLOVI:
- Arhitektonski fakultet- VII stepen stručne spreme
- Poželjno znanje engleskog jezika
- Poznavanje software aplikacija za projektovanje
- Prednost lica sa iskustvom ili sa licencom (izvođačka ili projektanstka)
- Radno iskustvo u izvođenju radova

OPIS POSLA:
- Dogovori i koordinacija sa investitorom i krajnjim korisnikom objekta
- Razmatranje ideja za realizaciju objekta
- Skiciranje objekata sa svim potrebnim kvalitetima

OČEKUJEMO:
- Izražena inicijativa
- Samostalnost i pouzdanost u radu
- Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

Poslodavac obezbeđuje:
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Radno vreme od 8 do 10h dnevno
-Ugovor o radu
-Lekarski pregled
-Opremu za rad
-Zaradu u visini od 1.500 do 2.000 evra zavisno od radnog iskustva i stručnosti lica
-Smeštaj
-Ishranu
-Izradu vize za lica koja ne poseduju pasoš ili ličnu kartu zemlje EU ili Hrvatske
- Moguć početak rada od septembra meseca!

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografije u okviru koje treba uneti (bračno stanje, godište, obrazovanje I radno iskustvo, kopiju pasoša) mogu proslediti na e-mail adresu: zaposlanje@partners-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije: +38160-32-999-34

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Oglas je aktuelan 15 dana od dana objavljivanja.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 99 puta