0

Aplikacija

Tehničar monter za rad na visini m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 20-09-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Sat Vision d.o.o. radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:
Tehničar monter za rad na visini m/ž
Lokacija rada: Beograd

Opis posla:
• Instalacija antenskog sistema na osnovu projektne dokumentacije i zadataka koji se dobijaju od inženjera za implementaciju
• Verifikacija antenskog sistema korišćenjem za to predviđenih uređaja/instrumenata
• Servisiranje antenskog sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova
• Opravka i/ili zamena postojećih antenskih sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova

Uslovi rada:
• Srednja tehnička škola, minimum III stepen
• Spremnost za rad na terenu
• Položen vozački ispit, B kategorija, aktivan vozač
• Spremnost za rad na visini

Nudi se:
• Prijava radnog odnosa
• Radno vreme 8 časova od 09-17h
• Zarada zavisna od učinka (od 40.000-80.000rsd)

Napomena:
• Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se
• njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
• kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua

i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 060 32 999 34; 011 26 83 486

Oglas je aktuelan 15 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 74 puta