0

Aplikacija

Građevinski inženjer - rukovodilac gradilišta m/ž Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 25-09-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta „KONSTRUKTIVA doo“ Beograd, firmu koja se bavi izvođenjem radova u oblasti hidrogradnje i građevinskih radova u oblasti visokogradnje i niskogradnje, radi potražnju za radnicima na poziciji:

Više izvršilaca
Beograd, Kanjiža
Uslovi:
• Diplomirani građevinski inženjer
• 5 godina radnog iskustva
• Dobro poznavanje programa MS Office, AutoCAD, MS Project
• Vozačka dozvola B kategorije
• Spremnost na terenski rad

Opis posla:
• Organizovanje rada i rukovođenje realizacije izgradnje na gradilištu
• Kontrolisanje kvaliteta izvršenih radova, materijala koji se ugrađuje, rada i discipline na gradilištu
• Organizovanje izrade dinamičkih planova, nedeljnih i mesečnih izveštaja o napredovanju radova na gradilištu
• Organizovanje i vođenje građevinskog dnevnika, građevinske knjige, atestne dokumentacije, zapisnika, knjiga inspekcije, evidencije prisustva radnika na poslu, kao i sve ostale neophodne dokumentacije za nesmetano izvođenje radova
• Izrađivanje, kontrolisanje i overavanje, privremene i okončane situacije, kako za investitora tako i za kooperante na gradilištu
• Organizovanje, praćenje i kontrolisanje rada kooperanata, kako kvaliteta, tako i dinamike i usklađovanje sa sopstvenom operativom
• Staranje se o primeni mera bezbednosti i zdravlja na radu na gradilištu

Odgovornosti:
• Celokupno rukovođenje projektom i postizanje tehničkih i finansijskih ciljeva projekta, u okvirima i uslovima ugovora
• Koordinaciju svih radova na realizaciji ugovora
• Komunikaciju i korenspodenciju sa investitorom, stručnim nadzorom investitora, kao i predaju kompletne dokumentacije investitoru i stručnom nadzoru investitora na odobrenje
• Ispunjenje svih zahteva ugovora po pitanju obima, troškova, poštovanja rokova, kvaliteta i bezbednosti
• Odobravanje celokupne dokumentacije, komercijalne, administrativne, tehničke, kao i dopisne
• Izdavanje-prihvatanje mesečnih situacija i konačnog obračuna

Nudi se:
• Stimulativna zarada
• Rad u stabilnoj kompaniji
• Mogućnost finansiranja stručnog usavršavanja i sticanja novih znanja i veština
• Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Zainteresovani kandidati mogu doći na adresu Durmitorska 14, Beograd ili se javiti na telefone:

011 26 83 486
060 32 999 34
060 33 13 666

ili na mejl adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 95 puta