0

Aplikacija

Spremačice i spremači za rad na aerodromu m/ž Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 02-10-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, “AERODROM ČISTOĆA DOO BEOGRAD” , radi potražnju za radnicima na poziciji:

Higijeničari m/ž

Veći broj izvršilaca

Beograd, Surčin

Opis posla:

- Poslovi održavanja higijene

- Usisavanje, brisanje površina

- Dezinfekcija površina i predmeta

- Periodično i dnevno održavanje higijene

Uslovi:

· Primaju se kandidati iz Beograda i okoline

· Spremnost za rad na duži vremenski period

· Radno iskustvo je nebitno

Nudi se:

Smenski rad (12 sati dnevno, svaki drugi dan) Plata između 35 000 i 45 000 rsd Plaćen prevoz

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti poslodavcu svakog radnog dana između 8 i 14h na telefon:

069 855 35 57
Kontakt osoba – Tanja

Ili na e-mail adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 51 puta