12

Aplikacija

Radnik u poljoprivredi Inostranstvo

na Kadus d.o.o. u Poreč, Istra, Hrvatska (Poslato na 02-10-2019)

Opis poslova:

-Berba dozrelih plodova ručno i/ili sa radnim strojevima ovisno o mogućnostima
-Sadnja, održavanje usjeva, obrezivanje
-Rad na farmi

Uvjeti zapošljavanja:
-Kompetencije kandidata: stručna sprema nije uvjet zapošljavanja
-Ugovor na određeno ili neodređeno vrijeme ovisno o željama radnika
-Osiguran smještaj
-Osiguran 1 topli obrok
-Plaća: fiksna plaća 4000 kn neto + učinak
-Radno vrijeme organizira se ovisno o vanjskoj temperaturi (rad u dvije smjene u vrijeme velikih vrućina)

Očekivani početak rada: 25.10.2019.
Molimo sve kandidate da pošalju svoje podatke na zaposljavanje@kadus.hr ili da se jave na broj telefona 091 891 0594 ili na 01/ 3632-309

Pregledano: 638 puta