0

Aplikacija

Šanker/ica Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 03-10-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta
potražuje radnike na poziciji:
Šanker (više izvršilaca)
Radno mesto : Beograd
Opis posla:
-priprema i posluživanje pića
Uslovi :
-Srednja stručna sprema
- Poželjno je radno iskustvo od minimum godinu dana
Nudi se :
- Plata od 50.000 do 65.000 dinara
- Prijava na radnom mestu
- Prijatno radno okruženje
- Radno vreme od 8 sati, 6 dana u nedelji.
Napomena:
• Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti
Usluge agencije su besplate za sve kandidate
office@partners-orka.co.rs
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 060 32 999 34; 011 26 83 486
Oglas je aktuelan 30 dana

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 40 puta