0

Aplikacija

Zavarivači Rel postupkom Puno radno vreme

na Partners and Orka u Smederevo (Poslato na 03-10-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta- TEHNOMERING MONTAŽA DOO BEOGRAD,radi zakup oglasnog prostora, koji potražuje kandidate na poziciji:

Zavarivači REL postupkom

Mesto zaposlenja: Smederevo- Železara

USLOVI:

Prednost posedovanje atesta za zavarivanje
· Radnici moraju imati barem 2 godine radnog iskustva na radnom mestu zavarivača – REL postupkom

Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

OPIS POSLA:

Upravljanje mašinom za zavarivanje i nadzor postupka zavarivanja
Rezanje metalnih sklopova
Provera kvaliteta zavarenog spoja

Poslodavac očekuje:

- Izražena inicijativa

- Samostalnost i pouzdanost u radu

- Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

Poslodavac obezbeđuje:

- Bezbednost i zdravlje na radu

- Radno vreme od 8 do 10 časova dnevno

-Ugovor o radu

-Lekarski pregled

-Opremu za rad

-Zaradu od 350-450 dinara po satu, zavisno od radnog iskustva i stručnosti lica).

-Smeštaj za lica koja nisu iz Smedereva i okoline

-Ishranu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografije mogu proslediti na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

011/ 26 83 486

+381 64 126 00 55 (viber)
ili na adresu Durmitorska, 12 Beograd doneti prijavu (CV) lično, od 9-16h radnim danima.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 110 puta