0

Aplikacija

Pomoćni građevinski radnici m/ž Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 04-10-2019)

Firma “Ristić Grand Gradnja doo” koja se bavi izgradnjom stambenih i nestambenih objekata, radi potražnju za radnicima na poziciji:
Pomoćni građevinski radnici

Više izvršioca

Beograd i okolina
Opis posla:
• Pomoćni poslovi na građevini
• Pomoć/asistencija majstorima na građevini
• Rad sa mehanizovanim ili ručnim alatom

Uslovi:
• OS/SSS
• Radno iskustvo je poželjno ali nije presudno

Nudi se:
• Ugovor o radu
• Radno vreme: radnim danima od 7 do 17h; subotom od 7 do 15h
• Redovna isplata svake subote
• Obezbeđen smeštaj i hrana

Zainteresovani kandidati se mogu javiti direktno poslodavcu na telefone:
060 664 36 88
060 133 04 54

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 102 puta