0

Aplikacija

Autogeni sekač Puno radno vreme

na Partners and Orka u Smederevo (Poslato na 04-10-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta- TEHNOMERING MONTAŽA DOO BEOGRAD,radi zakup oglasnog prostora, koji potražuje kandidate na poziciji:
Autogeni sekač

Mesto zaposlenja: Smederevo- Železara

USLOVI:
• Prednost posedovanje radnog iskustva u poslovima sečenja (bez varenja)

OPIS POSLA:
• Autogeno sečenje gvožđa

Poslodavac očekuje:
- Izražena inicijativa
- Samostalnost i pouzdanost u radu
- Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

Poslodavac obezbeđuje:
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Radno vreme od 8 do 10 časova dnevno
-Ugovor o radu
-Lekarski pregled
-Opremu za rad
-Zaradu od 250-350 dinara po satu, zavisno od radnog iskustva i stručnosti lica).
-Smeštaj za lica koja nisu iz Smedereva i okoline
-Ishranu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografije mogu proslediti na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije: +38164-126-00-55 (viber) ili 011/26-83-486
Kandidati mogu doći lično I priložiti CV na adresu Durmitorska 14, Beograd od 9-16h svakog radnog dana.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 86 puta