1

aplikant

Pomoćni radnik za rad u proizvodnji nameštaja Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 04-10-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta- Omorika- Kop, radi zakup oglasnog prostora, koji potražuje kandidate na poziciji:

Pomoćni radnik za rad u proizvodnji nameštaja

Mesto zaposlenja: Zvezdara, Beograd

USLOVI:
 Poželjno je radno iskustvo
 Efikasnost u radu

Opis posla:
- Rad u preduzeću koje se bavi proizvodnjom nameštaja.
- Održavanje urednosti radnog mesta, I druga zaduženja po nalogu poslodavca

Poslodavac obezbeđuje:
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Radno vreme od 8 do 10 časova dnevno
-Ugovor o radu na neodređeno vreme
-Opremu za rad
-Sigurnu zaradu, visina zarade - zavisno od radnog iskustva i stručnosti lica
-Napredovanje u poslu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije: +38164-126-00-55 (viber) ili 011/26-83-486
Kandidati mogu doći lično I priložiti svoju radnu biografiju na adresu: Durmitorska 14, Beograd, svakog radnog dana od 09-16h

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 15 dana od dana objavljivanja.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 62 puta