0

Aplikacija

Dostavljač robe Puno radno vreme

na GiGroup HR Solution d.o.o. u Beograd (Poslato na 04-10-2019)

Opis posla:

- Isporuka robe kupcima dostavnim vozilima prema fakturama po definisanim rutama kretanja
vozila;
- Uzimanje izjave kupca o prijemu robe;
- Pravljenje zapisnika za svaki višak/manjak robe;
- Održavanje higijene tovarnog prostora i kabine vozila koje duži;
- Dnevni vizuelni pregled vozila i prijava svih nastalih kvarova;
- Zaduživanje i razduživanje dokumenata (tovarni list, faktura, putni nalog, dokumenta za robu, proof za palete).

Zahtevi:

- III/IV stepen stručne spreme;
- Poželjno prethodan rad na poslovima dostave minimum 1 godinu;
- Vozačka dozvola C kategorije

Uslovi:

- Konkurenta zarada
- Mogućnost obuke i napredovanja
- Organizovan prevoz sa više lokacija
- Kompanijski lekar

Za više informacija pozovite na broj 062/405-789 ili pošaljite Vaš CV na mail regrutacija@gigroup.com

Pregledano: 87 puta