0

Aplikacija

FARBAR METALA Puno radno vreme

na URBANA OPREMA D.O.O. u Novi Sad (Poslato na 07-10-2019)

URBANA OPREMA D.O.O. traži FARBARA zbog povećanog obima posla.
Prijava i redovna plata. Radno vreme je od 7 do 16h. Rad u proizvodnom pogonu u TEMERINU sa timom iskusnih i vrednih radnika.
Prijave slati na urbana.ns@gmail.com ili na telefone 064 85 20 434 064 85 20 425
Proizvodimo eko opremu (komunalne kontejnere, kontejnere za papir i staklo, obrtne kontejnere), nadstrešnice za automobile, kabine za pušače i urbanu opremu ( klupe, kante za smeće, stalke za bicikla).
OPIS POSLA: Farbanje metalnih elemenata u radionici
USLOVI:
KV/SSS
Poznavanje materijala (čelični limovi)
RADNO ISKUSTVO:
Minimum 1 godina na farbarskim poslovima
SPOSOBNOSTI:
Timskog rada
Poštovanja dogovorenih pravila
Razumevanje drugih
Kolegijalnost
Disciplinovanost
NUDIMO:
Stalni radni odnos
Rad u stabilnoj firmi
Redovne isplate zarade
Plaćeni prekovremeni rad
Prijave slati elektronskim putem. urbana.ns@gmail.com ili na telefone 064 85 20 434 064 85 20 425
Konkurs važi do 07.11.2019.

Skoro postavljeni poslovi URBANA OPREMA D.O.O.

Pregledano: 100 puta