0

Aplikacija

Business Plan Researcher and Writer Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 09-10-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Predstavništvo LLC Joorney radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji: Business Plan Researcher and Writer
Lokacija rada: Bulevar Kralja Aleksandra 28
Opis posla:
-Visa biznis planovi
-Poslovni planovi bankovnih kredita
-Investorski poslovni planovi
-Prezentacije i platforme
-Izrada biznis planova firmama
-Pomoć firmama da razviju najbolju politiku poslovanja
-Stvaranje potpunih poslovnih planova i finansijskih izveštaja preduzećima
Uslovi rada:
-VSS (poželjno da bude ekonomskog, računovodstvenog smera)
-Dobro poznavanje engkeskog jezika je obavezno
-Organizovanost, nezavisnost i brzina
-Poželjno iskustvo rada u računovodstvenim agencijama ili sličnim poslovima
Obezbeđuje se:
-Prijava radnog odnosa na neodređeno nakon probnog rada
-Početna zarada od 50.000-70.000 dinara
-Radno vreme: (ponedeljak-četvrtak 13h-20h), klizno radno vreme za petak (10h-14h)
-Mogućnost napredovanja i usavršavanja
Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 064/126-00-55; 011/26-83-486

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 61 puta