2

Aplikacija

Defektolog Puno radno vreme

na SANI OPTIK doo u Bečej, Šid, Požarevac, Vršac, Zrenjanin, Jagodina, Valjevo, Apatin, Bačka Palanka, Bajina Bašta, Smederevska Palanka, Niš, Kikinda (Poslato na 18-10-2019)

SANI OPTIK doo, razni gradovi u Srbiji

Mesto rada: Bačka Palanka - 1, Bečej - 1, Kikinda - 1, Zrenjanin - 1, Požarevac - 1, Smederevska Palanka - 1, Apatin - 1, Vršac - 1, Valjevo - 1, Jagodina - 1, Bajina Bašta - 1, Niš - 1, Šid - 1 (brojevi se odnose na broj izvršilaca)

Adresa: Koče Kapetana 12-14

Lice za kontakt: Slobodan Trboljevac

Kontakt telefon: 063/ 10 67 007

E-mail: slobodan.trboljevac@sani.co.rs

Opis posla: rad u centru za korekciju sluha i vida – savetovanje i pružanje najadekvatnijeg rešenja prilikom izbora i korišćenja naočara i sočiva

Vrsta radnog odnosa: na određeno vreme - 12 meseci, uz mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme

Obrazovanje: defektolog - VII nivo obrazovanja

Radno iskustvo: nebitno

Posebna znanja i veštine:

rad na računaru: MS Office paket (osnovni nivo)

Ostali uslovi rada:

dužina radnog vremena 7 sati dnevno
rad u smenama
Zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da dostave putem pošte, mejla, ili da se jave na kontakt telefon poslodavca

Rok važenja
17.11.2019.

Pregledano: 230 puta