4

Aplikacija

Bravar / Zavarivač Puno radno vreme

na Sloga doo, Kragujevac u Kragujevac (Poslato na 18-10-2019)

Profil kandidata:
• Srednja stručna sprema
• Vredan, odgovoran, prilagodljiv
• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Posedovanje atesta za varenje – Elektro lučno/MIG/MAG/TIG

Opis posla:
• Sklapanje i varenje pozicija po datom crtežu
• Poznavanje tehničke dokumentacije
• Rad u radionici na izradi bravarskih elemenata i konstrukcija,
• Održavanje mašina u pogonu,
• Rad na terenu-montažni radovi

Nudimo:
• Konkurentne zarade i rad u najsavremenijim uslovima proizvodnje
• Interna obuka obezbeđena
• Zaposlenje na određeno vreme sa mogućnošću napredovanja
• Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u užu listu.
• Rok za konkurisanje: do popune

Zainteresovani kandidati mogu svoje radne biografije slati na E-mail adresu:

  • jovana.kostic@slogametal.com
  • dragana.dunic@slogametal.com

Pregledano: 1053 puta