0

Aplikacija

Finansijski direktor Puno radno vreme

na Keš Ček DOO Beograd u Beograd (Poslato na 21-10-2019)

Zaduženja i odgovornosti
- Organizuje poslove u sektoru finansija i kontroliše izvršenje
- Učestvuje u izradi plana rada preduzeća
- Prati i kontroliše sve finansijske tokove novca u kompaniji
- Sastavlja periodične planove novčanih tokova, izveštava o izvršenim stavkama planova i bavi se detaljnom analizom finansijskog poslovanja.

Uslovi:
- VII stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
- 5 ili više godina rada na istim ili sličnim pozicijama
- Odlično poznavanje zakonskih pravila i propisa
- Dobro poznavanje rada na računaru i engleskog jezika
- Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
- Profesionalnost i odgovornost u svakodnevnom radu

Očekivanja:
- Poslovno okruženje i timsku atmosferu
- Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja (uz mogućnost dodatnih novčanih stimulacija)
- Siguran posao i redovnu zaradu.

Prijave možete slati na e-mail kescekcompany@gmail.com uz propratno motivaciono pismo i CV.

Skoro postavljeni poslovi Keš Ček DOO Beograd

Pregledano: 82 puta