0

Aplikacija

Koordinator prodaje Puno radno vreme

na Keš Ček DOO Beograd u Beograd (Poslato na 21-10-2019)

Zaduženja i odgovornosti
- Praćenje, podrška i unapređenje razvoja prodajne mreže
- Izrada i sprovođenje prodajnih ciljeva u prodajnoj mreži uz obuku zaposlenih
- Istraživanje i analiza tržišta, uz redovan obilazak i kontrolu poslovnih jedinica
- Priprema i izrada izveštaja o prodajnim rezultatima i sprovedenim aktivnostima

Uslovi:
- IV ili veći stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
- 3 ili više godina rada na istim ili sličnim pozicijama
- Dobro poznavanje rada na računaru i engleskog jezika
- Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
- Profesionalnost i odgovornost u svakodnevnom radu

Očekivanja:
- Poslovno okruženje i timsku atmosferu
- Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja (uz mogućnost dodatnih novčanih stimulacija)
- Siguran posao i redovnu zaradu.

Prijave možete slati na e-mail kescekcompany@gmail.com uz propratno motivaciono pismo i CV.

Skoro postavljeni poslovi Keš Ček DOO Beograd

Pregledano: 148 puta