0

Aplikacija

Domar Puno radno vreme

na DOM ZDRAVLjA KOVIN u Kovin (Poslato na 23-10-2019)

DOM ZDRAVLjA KOVIN
26220 Kovin, Trg oslobođenja 4
tel. 013/741-464

1. Domar
probni rad od tri meseca

Opis posla: vrši tekuće održavanje objekata; obavlja kurirske poslove, preuzimanja pošte, startuje agregat u slučaju nestanka struje i vodi računa o njemu, kontroliše rad cirkulacionih pumpi centralnog grejanja i prati pritisak u sistemu grejanja, održava sistem parnog grejanja; da u zimskim uslovima ne dozvoli pad temperature ispod dozvoljene, u letnjim uslovima povremeno pušta u rad pumpu koja omogućava cirkulaciju tečnosti; blagovremeno obaveštava nadležnog o minimalnim količinama goriva; da u kotlovskom postrojenju vodi računa o higijeni i da ne dozvoli pristup neovlašćenim licima; ne dozvoli kvar sistema zbog subjektivne greške; povremeno vrši ozračivanje u sistemu parnog grejanja i kontrolu rada svake jedinice posebno. Vrši i druge poslove iz domena svoje struke po nalogu nadležnih rukovodilaca.

USLOVI: završena srednja škola tehničke struke IV stepen. Uz prijavu se podnosi kratka biografija i dokazi o ispunjenosti uslova konkursa (diploma i očitana lična karta) u neoverenim fotokopijama. Prijave slati na adresu Doma zdravlja Kovin, Trg oslobođenja roj 4, 26220 Kovin sa naznakom za konkurs ili doneti lično u kancelariju Odseka za pravne poslove broj 57, na drugom spratu. Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa u publikaciji Nacionalne službe za zapošljavanje “Poslovi”.

Skoro postavljeni poslovi DOM ZDRAVLjA KOVIN

Pregledano: 1059 puta