0

Aplikacija

Vozač autobusa Inostranstvo

na Partners & Orka u STRA (POREČ), KVARNERSKI OTOCI (KRK, CRES), DALMACIJA (BRAČ, KORČULA), SLAVONIJA (OSIJEK) (Poslato na 24-10-2019)

Partners&Orka agencija iz oblasti ljudskih resursa za svoga klijenta, jedan od vodećih autobusnih prevoznika u Hrvatskoj i član međunarodne grupacije, potražuje kandidate za radnu poziciju:

PROFESIONALNI VOZAČI AUTOBUSA HRVATSKA

Mesto rada: ISTRA (POREČ), KVARNERSKI OTOCI (KRK, CRES), DALMACIJA (BRAČ, KORČULA), SLAVONIJA (OSIJEK)
Primaju se kandidati sa srpskim ili EU pasošem

OPIS POSLA:
- Prevoz putnika u domaćem i međunarodnom prevozu (lokalni i školski, međugradski prevoz, inostranstvo, povremeni/vanredni prevoz)
- Rad po profesionalnim propisima
- Briga o sigurnom prevozu putnika
- Izdavanje voznih karata i briga o vozilu

PROFIL KANDIDATA:
- SSS zanimanje vozač ili prekvalifikacija za vozača motornih vozila
- D kategorija upisana u vozačku dozvolu
- KOD 95 upisan u vozačku dozvolu – nije uslov. Mogućnost polaganja u firmi o trošku kandidata – Ukoliko poslodavac plaća, refundira se novac kroz šest mesečnih rata, kroz platu
- Poželjno radno iskustvo u struci
- Poželjno znanje engleskog jezika
- Odgovornost i tačnost
- Snalažljivost u prostoru i fleksibilnost
- Vožnja na siguran način

USLOVI RADA/POSLODAVAC OBEZBEĐUJE:
- Ugovor o radu; Prijava radnog odnosa;
- Dozvola za rad za kandidate sa srpskim pasošem;
- Mesečna neto zarada oko 1.000,00€; Dobra i redovna primanja uz isplatu dnevnica i terenskih dodataka
- Finansijske povlastice u skladu sa pravilnicima firme
- Smeštaj obezbeđen na duži vremenski period sa kuhinjom i potrebnim stvarima
- Bezbednost i zdravlje na radu; Lekarski pregled
- Radno vreme: 48h nedeljno
- Da kandidat nije osuđivan za krivična dela
- Zdrava komunikacija sa nadređenima

Zainteresovani kandidati treba da dostave na mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili PORUKOM na Viber 064/126 00 55
OBAVEZNO: Radnu biografiju – CV, slike vozačke, koda, kartice; Nakon toga se pozivaju kandidati koji uđu u uži izbor – kandidati koji ne dostave odgovarajuću dokumentaciju neće se uzeti u obzir tokom procesa selekcije!

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 82 puta