1

aplikant

STRUČNJAK ZA IT I TEHNIČKU PODRŠKU Inostranstvo

na Partners & Orka u Ljubljana, Slovenija (Poslato na 24-10-2019)

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, firmu iz Slovenije, vodećeg provajdera integrisanih usluga upravljanja dokumentima i elektronske usluge radi potražnju za radnicima na poziciji:
STRUČNJAK ZA IT I TEHNIČKU PODRŠKU
Mesto rada: Slovenija, Ljubljana

OPIS POSLA:
• Testiranje softverskih rešenja,
• Poznavanje veb tehnologije i veb usluge,
• Poznavanje procedure za dokumentovanje informacionih sistema,
• Uklanjanje grešaka i rešavanje tehničkih problema,
• Učešće u radovima na projektima

USLOVI RADA:
• Završen Fakultet iz oblasti Informacionih Tehnologija, do godinu dana radnog iskustva,
• Profesionalno iskustvo kao tester, realizator, programer, konsultant ili poslovni analitičar
• Iskustvo sa Windows server sistemima, osnovno ili napredno JavaScript/C# programiranje i osnovno ili napredno znanje MS SQL-a,
• Iskustvo sa obradom dokumenata ili ERP sistemima,
• Aktivno znanje engleskog jezika

PROFIL KANDIDATA:
-Mogu konkurisati kandidati koji poseduju pasoš ili ličnu kartu zemlje EU/ prednost imaju kandidati koji poseduju pasoše zemalja koje nisu u EU a ispunjavaju kriterijume za rad – Spremnost za učenje i timski rad – Pouzdanost, profesionalnost i proaktivnost
-Preciznost i inovativnost

OBEZBEĐUJE SE: – Ugovor o probnom radu od 6 meseci sa tendencijom stalnog zaposlenja – Mikrocop nudi zaposlenje u stručnom i dinamičnom timu, mogućnost obrazovanja, profesionalnog i ličnog razvoja, omogućuju uredno, porodično i opušteno radno okruženje – Posao na duži vremenski period – Stimulativna zarada od 1000 do 1500 evra zavisno od radnog iskustva i stručnosti kandidata – Jednak radni tretman radnika zemlje rada – Fleksibilno radno vreme u kancelarijskim prostorijama firme
-Smeštaj, izrada radnih papira i viza, bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled

Informacije i prijava
Ako tražite nove izazove u karijeri, motivisani ste i spremni za nove uspehe u međunarodnom poslovnom okruženju, pošaljite svoj CV na adresu poslovnaponuda@partners-orka.co.rs.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011- 268 34 86 , 064- 126 00 55, 060- 33 13 666 ili mogu lično doći na adresu Durmitorska broj 14 radi bližih informacija i razgovora sa poslodavcem.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
OGLAS AKTUELAN 30 DANA OD DANA OBJAVE

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 111 puta