0

Aplikacija

Software developer Inostranstvo

na Partners & Orka u Ljubljana, Slovenija (Poslato na 24-10-2019)

Software developer (sa ili bez EU dokumenata)
Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, firmu iz Slovenije, vodećeg provajdera kompletnih bezpapirnih rešenja, radi potražnju za radnicima na poziciji:

Software developer
Mesto rada: Slovenija, Ljubljana
OPIS POSLA:
• Dizajniranje softverskih rešenja
• Razvoj i održavanje softverskih rešenja
• Sprovođenje aktivnosti vezanih za implementaciju softverskih rešenja
• Pisanje osnovne tehničke dokumentacije prema specifikacijama ili uputstvu
USLOVI: – VI, VII stepen stručne spreme – Prednost imaju kandidati koji poseduju EU pasoš ili ličnu kartu – Minimum godinu dana radnog iskustva – Napredno poznavanje C# programskog jezika i .NET biblioteka – Iskustvo u razvoju poslovnih aplikacija – Iskustvo u razvoju desktop aplikacija na Microsoft-ovim razvojnim platformama – SQL programiranje i razvoj relacionih baza podataka
PROFIL KANDIDATA: – Spremnost za učenje i timski rad – Pouzdanost, profesionalnost i proaktivnost – Preciznost i inovativnost
OBEZBEĐUJE SE: – Ugovor o probnom radu od 6 meseci sa tendencijom stalnog zaposlenja – Rad u stručnom i dinamičnom timu – Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja – Posao na duži vremenski period – Stimulativna zarada od 2000 evra zavisno od radnog iskustva i stručnosti kandidata – Jednak radni tretman radnika zemlje rada – Fleksibilno radno vreme u kancelarijskim prostorijama firme – Smeštaj, izrada radnih papira i viza, bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled

Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na engleskom jeziku na e-mail adresu: poslovnaponuda@partners-orka.co.rs
Za vise informacija, kanidati nam se mogu obratiti putem telefona:
060 33 13 666
060 32 999 34
ili doći na adresu:
Durmitorska 14, Beograd
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 107 puta