2

Aplikacija

Grafički dizajner Puno radno vreme

na ELIT 888 d.o.o. Šimanovci u Pećinci (Poslato na 25-10-2019)

ELIT 888 d.o.o. Šimanovci

Adresa poslodavca: Krnješevačka broj 59, Šimanovci

Opis posla:

-grafički dizajn i osmišljavanje kreativnog koncepta

-dizajn reklamnog materijala za potrebe klijenata

-dizajn i priprema materijala za društvene mreže

-praćenje i analiza novih trendova

-prikupljanje ideja za nova dizajnerska rešenja

-komunikacija sa drugim sektorima vezano za rešavanje zadataka iz oblasti grafičkog dizajna

-priprema materijala za štampu

Uslovi rada i ostali uslovi:

-radno iskustvo u struci minimum dve godine
-poznavanje grafičkih programa:corel draw, adobe ilustrator, adobe photoshop
-izražena kreativnost i disciplina u radu
-visok nivo motivacije i pozitivan pristup poslu
-poznavanje tehnologija štampe

-dinamičan, kreativan i interesantan posao
-redovna primanja
-plaćene putne troškove
-stimulaciju na osnovu rezultata
-mogućnost napredovanja i usavršavanj

više informacija na web stranici www.elit.rs

ukoliko smatrate da je ovo prava kompanija za vas i da svojim angažovanjem možete doprineti daljem razvoju firme,svoju biografiju sa obaveznim portfoliom pošaljite na mail info@elitstudio.rs

Rok za dostavljanje prijava je
24.11.2019.

Pregledano: 2014 puta