2

Aplikacija

Stolar na raznim mašinama Puno radno vreme

na Grakom SN d.o.o. u Beograd (Poslato na 28-10-2019)

Grakom SN d.o.o. tradicionalni proizvođač hrastovog klasičnog parketa i masivnih podova zbog unapređenja proizvodnje raspisuje konkurs za radno mesto:

Stolar na raznim mašinama

Opis posla:

Vrši podešavanje linije za proizvodnju parketa/poda/lamela i raznih drugih mašina u proizvodnji u cilju dobijanja odgovarajućih sortimenata
Direktno je odgovoran za tačnost mera i kvalite obrađene površine
Upravlja radom cele linije za izradu parketa/poda/lamela i otklanja manje kvarove
Usklađuje brzinu pojedinačnih mašina u liniji u cilju postizanja planirane proizvodnje
Vrši zamenu alata
Vrši periodičnu kontrolu mera i kvaliteta obrade

Uslovi:

Srednji stepen stručne spreme mašinske ili drvoprerađivačke struke
Poželjno je iskustvo u radu na sličnim poslovima ili na nekim složenijim mašinama najmanje 1 godinu
Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu

Prijave sa kontakt podacima i radnom biografijom kandidati mogu uputiti:

na e-mail:

grakom_nn@mts.rs

poštom:

GRAKOM SN d.o.o.

Batajnički drum 269

11080 Zemun

Ili pozivom:

+381 (0) 11 7756915

(od 7-15 h)

Biće razmatrane samo prijave kandidata koji ispunjavaju sve gore navedene uslove, a kontaktirani samo oni kandidati čije prijave uđu u uži izbor.

Pregledano: 72 puta