4

Aplikacija

Rukovalac građevinskih mašinama-bagerista Puno radno vreme

na TIM-COP DOO u Temerin (Poslato na 29-10-2019)

TIM-COP DOO, TEMERIN

zbog povećanog obima posla, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos: RUKOVALAC GRAĐEVINSKIH MAŠINA (BAGERISTA)

OPIS POSLOVA:

· Iskop rovova (za kablovske vodove) i drugi poslovi iz oblasti niskogradnje

· Održavanje mašine

· Vodi brigu o tehničkoj ispravnosti mašine(radni sati,redovan servis i dr.)

· Pridržava se normi iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu

· Samokontrola obavljenog posla

USLOVI:

· Iskustvo u rukovanju bagerom

· Poželjno uverenje o obučenosti za rukovanje građevinskim mašinama

· Poželjno posedovanje vozačke dozvole C kategorije

· Sklonost ka timskom radu

· Istrajnost u poslu

Prijave sa biografijom slati do 30.11.2019. godine, na e-mail adresu: office@timcop.com sa naznakom za prijavu za posao

ili putem pošte na adresu: Partizanska bb, 21235 Temerin.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor

Rok važenja
28.11.2019.

Skoro postavljeni poslovi TIM-COP DOO

Pregledano: 145 puta