0

Aplikacija

Laboratorijski tehničar; Diplomirani inženjer elektrotehnike Puno radno vreme

na ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLjE „POMORAVLjE“ u Ćuprija (Poslato na 30-10-2019)

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLjE „POMORAVLjE“
35230 Ćuprija, Miodraga Novakovića 78

Laboratorijski tehničar
u Centru za kontrolu i prevenciju bolesti

USLOVI: Pored opštih uslova propisanih zakonom, kandidat mora ispunjavati i sledeće uslove: srednje obrazovanje, stručni ispit, licenca, najmanje 18 meseci radnog iskustva položen vozački ispit B kategorije - minimum. Kao dokaze o ispunjenosti uslova za prijem u radni odnos, kandidati su dužni da dostave: prijavu na oglas sa kratkom biografijom, kontakt telefonom i adresom stanovanja potpisanu od strane kandidata, fotokopiju lične karte, overenu fotokopiju izvoda iz matične knjige rođenih, overenu fotokopiju izvoda iz matične knjige venčanih (ako je došlo do promene prezimena), overenu fotokopiju uverenja o državljanstvu RS (ne starije od 6 meseci), uverenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak (ne starije od 6 meseci), uverenje Ministarstva unutrašnjih poslova da kandidat nije osuđivan (ne starije od 6 meseci), overenu fotokopiju diplome o završenoj školi, overenu fotokopiju uverenja o položenom stručnom ispitu, overenu fotokopiju licence, dokaz o radnom iskustvu.

Diplomirani inženjer elektrotehnike

Opis posla: održava računarsku i internet mrežu Zavoda, održava i uređuje veb-strane Zavoda, kontrola rada video-nadzora i GPRS-a službenih vozila, priprema i izrada godišnjeg statističkog prikaza zdravstvene delatnosti na teritoriji Pomoravskog okruga, održavanje i ažuriranje baze o kretanju hroničnih bolesti, priprema i izrada faktura prema RFZO-u za usluge koje pruža Klinička mikrobiologija, održava namenske baze podataka koje povezuju ostale delatnosti sa zdravstvenim informacionim sisdtemom, prikuplja medicinsku dokumentaciju iz zdravstvenih ustanova, vrši kontrolu ispravnosti podataka i unos u baze podataka, vrši kontrolu ispravnosti podataka nakon unosa u baze, proučavanje i praćenje savremenih informacionih tokova u sistemu u zdravstvu, priprema i implementacija novih aplikacija u svakodnevnom radu Zavoda za javno zdravlje, praćenje i kontrola unosa i arhiviranja podataka u računare, kontroliše i ažurira baze podatka iz pojedinih oblasti zdravstvene delatnosti (organizaciona struktura, kadrovi, opreme) za teritoriju okruga, komunikacija putem elektronske pošte, edukacija radnika Zavoda iz oblasti informatike, informatička obrada i priprema za publikaciju određenih materijala (statistički podaci stručni radovi i dr.), izrada operativnih programa, definisanje i održavanje računarske opreme u skladu sa potrebama organizacije, drugi poslovi iz oblasti struke po nalogu pretpostavljenog.

USLOVI: Pored opštih uslova propisanih zakonom, kandidat mora ispunjavati i sledeće uslove, visoka stručna sprema, najmanje 18 meseci radnog iskustva, poznavanje rada na računaru Microsoft Office paketa, položen vozački ispit B kategorije minimum. Kao dokaze o ispunjenosti uslova za prijem u radni odnos, kandidati su dužni da dostave: prijavu na oglas, sa kratkom biografijom, kontakt telefonom i adresom stanovanja, potpisanu od strane kandidata, fotokopiju lične karte, overenu fotokopiju izvoda iz matične knjige rođenih, overenu fotokopiju izvoda iz matične knige venčanih (ako je došlo do promene prezimena), overenu fotokopiju uverenja o državljanstvu RS (ne starije od 6 meseci), uverenje nadležnog suda da se protiv kandidta ne vodi krivični postupak (ne starije od 6 meseci), uverenje Ministarstva unutrašnjih poslova da kandidat nije osuđivan (ne starije od 6 meseci), overenu fotokopiju diplome o završenoj školi, dokaz o radnom iskustvu. Prijavom na oglas kandidat daje svoju saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos . Podaci se ne mogu koristiti u druge svrhe. Rok za podnošenje prijava na oglas je 8 dana od dana objavljivanja kod Nacionalne službe za zapošljavanje u publikaciji “Poslovi”. Oglas je objavljen i na internet stranici Ministarstva zdravlja. Prijave na oglas dostaviti u zatvorenoj koverti, tehničkom sekretaru Zavoda za javno zdravlja Ćuprija “Pomoravlje” u Ćupriji ili poštom na gorenavedenu adresu, sa naznakom “Prijava na oglas” i naznakom radnog mesta za koje se konkuriše. Kandidati koji ne budu izabrani biće obavešteni u skladu sa zakonom. Priložena konkursna dokumentacija neće se vraćati kandidatima. Kandidat koji bude izabran za prijem u radni odnos na neodređeno vreme, pre zaključenja ugovora o radu biće dužan da dostavi lekarsko uverenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti. Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti razmatrane.

Pregledano: 1218 puta